Koncert inauguracyjny 28. Święta Dzieci Gór

zbliżenie na nogi tańczących na scenie dzieci
koncert
18 lipca 2021
godz. 17:00
Amfiteatr w Nowym Sączu (ul. Ogrodowa 19)
Bilety: bezpłatny wstęp

Dodatkowe informacje:
Ze względu na obowiązujący w Polsce stan epidemii oraz przepisy sanitarne liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona.
zbliżenie na nogi tańczących na scenie dzieci
Na koncert inauguracyjny ŚWIĘTA DZIECI GÓR zapraszamy w niedzielę 18 lipca do nowego miejsca, które odtąd będzie scenerią festiwalowych prezentacji.
Amfiteatr w malowniczym sądeckim parku oferuje publiczności komfortowe warunki. Program koncertu będzie obfitował w atrakcje: egzotyka z ekranu i polski folklor dziecięcy w pigułce na żywo.

Na scenie Amfiteatru zaprezentują się zespoły, nie tylko z Małopolski, ale również goście z terenu całej Polski: DOLINA SŁOMKI ze Stronia, EŁK z Ełku, MALI JURGOWIANIE z Jurgowa, VLADISLAVIA z Wodzisławia Śląskiego, MAŁA ISTEBNA z Istebnej, ROZTOCZE z Tomaszowa Lubelskiego, MAŁOLIPNICANIE z Lipnicy Małej na Orawie, KOCIERZEWIACY z Kocierzewa, KRAKOWIACZEK z Grojca, TUCHLIŃSKIE SKRZATY z Tuchlina. Natomiast kamraci z zagranicy przekażą nam wyjątkowe wideo-pozdrowienia.

Wszystkich, którzy tego wieczoru nie będą mogli być z nami, zapraszamy na kanał YouTube i stronę Festiwalu, gdzie dostępna będzie transmisja na żywo z wydarzenia.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wstępu na koncert inauguracyjny 28. Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR w trakcie epidemii COVID-19.