Inauguracja Festiwalu

koncert
korowód
inne
21 lipca 2024
Rynek w Nowym Sączu
Bilety: 0 – 7 zł

W trzecią niedzielę lipca wszystkie drogi prowadzić będą na nowosądecki rynek. W tym roku właśnie tam po raz 31. rozpocznie się wielkie święto dziecięcych zespołów regionalnych.
Barwny korowód ruszy spod bazyliki kolegiackiej, okrąży Ratusz, a następnie wkroczy na scenę, gdzie każdej grupie wręczone zostaną klucze do miasta i naszych serc.

Tego dnia, po raz pierwszy, zaprezentują się wszystkie zespoły zaproszone do udziału w tegorocznej edycji ŚWIĘTA DZIECI GÓR, rozpoczynając tym samym siedmiodniową, niesamowitą przygodę pełną muzyki, tańca i śpiewu. Ale nie wyruszą na nią sami – towarzyszyć im będziemy my wszyscy, zarówno mieszkańcy regionu, jak i goście z dalszych stron Polski oraz świata.

PROGRAM

14:00   POWITANIE ZESPOŁÓW przez władze miasta i regionu – Ratusz
19:00   MSZA FESTIWALOWA – Bazylika św. Małgorzaty
20:00   KOROWÓD FESTIWALOWY i KONCERT INAUGURACYJNY – Rynek

BILETY

  • 5 zł – bilet ulgowy
  • 7 zł – bilet normalny 
  • bezpłatnie – miejsca stojące

w sprzedaży

  • 8 – 27 lipca – online na stronie biletysokol.pl  ▶, w kasie MCK SOKÓŁ w godz. 10:00–21:00 (Nowy Sącz, ul. Długosza 3) oraz w biletomacie w Centrum Handlowym Gołąbkowice (Nowy Sącz, ul. Prażmowskiego 11)
  • 21 lipca – w kasie przy scenie plenerowej w Rynku w godz. 18:00–21:00

OPASKI NA RĘKĘ

Bilety zakupione online i w biletomatach, jak również zaproszenia należy wymienić na opaskę na rękę w dniu koncertu inauguracyjnego (21 lipca) w kasie przy scenie plenerowej w Rynku. 

Bilety zakupione w kasie MCK SOKÓŁ, kasie przy Amfiteatrze oraz w kasie przy scenie plenerowej w Rynku wydawane będą od razu w formie opaski na rękę

Na każdy dzień Festiwalu przygotowaliśmy inny kolor opasek: