Samodzielna strona www

2010-07-13

Bardzo mi się podoba pomysł utworzenia oddzielnej strony internetowej Festiwalu. Jako wieloletni widz oraz uczestnik festiwalu bardzo chętnie będę odwiedzał tą stronę.

KOMENTARZE  |  Dodaj swój komentarz

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie masz jeszcze swojego konta w naszym serwisie - zarejestruj się.

Anka 2010-07-19 15:48:23 
Serdecznie dziękuję organizatorom Święta Dzieci Gór - p.Antoniemu Malczakowi i p.Małgorzacie Kalarus oraz charyzmatycznemu reżyserowi p. Józefowi Brodzie.
Dzięki Państwu druga połowa lipca w Nowym Sączu ma dla mnie wiele barw, dżwięków i cudownej choreografii,zaczerpniętej od naszych przodków i kultywowanej przez lata. Coroczne zachwycanie się występami dzieci i młodzieży - wspaniałymi tancerzami, nie skażonymi show-biznesem, naturalnymi, uśmiechniętymi, czasami zmęczonymi, ale jakże wytrwałymi w swojej pasji tańca, powoduje, że rosną mi skrzydła u ramion i staję się lepszym człowiekiem.
Dziękuję za ten "wulkan" radości i serdeczności wszystkim uczestnikom Święta - tym na scenie i tym zgromadzonym wokół sceny. Dzięki Wam czuję się pozytywnie zintegrowana z naszą Społecznością Sądecką.
Zauroczona nowosądeczanka :)
MałaMogilanka 2011-07-23 17:57:53 
Nie pozastaje mi nic innego, jak tylko przyłączyć się do podziękowań. Podziękujmy także sponsorom, dzięki którym Festiwal może się odbywać.
Będąc uczestniczką festiwalu spędziłam niesamowite chwile, których nie sposób opisać słowami.
Kolejna edycja Festiwalu zaczyna się już jutro, a ja nie mogę tam być. Wierzę, że będzie równie kolorowo, jak co roku. Ufam też, że tak, jak ja mam swoich dobrych znajomych na Węgrzach, tak w tym roku Nowy Sącz będzie świadkiem zawiązywania nowych przyjaźni międzynarodowych.
Niech „Dziecięca przyjaźń buduje pokój świata dorosłych”!

Pozdrawiam,
Mała Mogilanka!
Shany 2012-07-24 10:38:33 
Witam.
Byłem uczestnikiem festiwalu w 1992 roku, czyli pierwszym :) i w roku 1997, tańcząc i śpiewając.
I ze wszystkich festiwali na jakich byłem to najmilej wspominam właśnie ten. Atmosfera i organizacja bardzo sprzyja integracji zespołów z różnych stron świata.
Na ręce organizatorów chciałbym złożyć podziękowania, że mogłem kiedyś uczestniczyć w tym wydarzeniu i za to że taki festiwal po prostu jest. Robicie dużo dobrego. Każdy z tych młodych ludzi od dziecka widzi że świat jest bardzo zróżnicowany, że nie ma znaczenia kolor skóry, pochodzenie, aby móc razem rozmawiać, bawić się, lubić się. To jest właśnie praca u podstaw. Tolerancja to towar deficytowy w globalnym świecie. Oczywiście trzeba też podkreślić, że poza wymiarem edukacyjnym festiwal ma też dużą wartość artystyczną.
Nie będę się za dużo rozpisywał, bo jeśli ktoś chociaż raz był na festiwalu to wie o czym mówię.
Wyrazy uznania. Stanisław.
wapawlo 2014-07-28 11:53:45 
Super festiwal!
Byłem na wszystkich wieczornych występach w hali MOSiR, bardzo mi się podobało:) Szkoda że święto się skończyło, już się nie mogę doczekać nowej edycji, ciekawe jakie państwa przyjadą tym razem.
Polecam poza tym oprócz galerii na tej stronie również zobaczyć zdjęcia Sądeckiej Kroniki Kultury, można je znaleźć pod adresem http://kronikakultury.pl/category/swieto-dzieci-gor-nowy-sacz/ lub po prostu wejść na stronę główną kronikakultury.pl i tam znaleźć Święto Dzieci Gór.
Tak czy inaczej bardzo mi się podobało i na pewno będę gościem numer 1 na kolejnej edycji Festiwalu!
Pozdrowienia dla całego Sokoła i miłego Pana oświetleniowca!
Paweł
Lilia1982 2014-12-23 11:55:47 
Dzien dobry. Jestem z Ukrainy dla tego przepraszam za orfografje. Bylam na tym festywalu z zespolem Tecza (Grodek Ukraina)/Szukam wszystkie informacje, foto, zdjecia ,wideo. Dziekue bardzo i przepraszam.


 
MCK Sokół 
 
 
 
 

MCK SOKÓŁ       Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego       CIOFF

 

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ - Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego
ul. Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz, tel. +48 18 448 26 10, fax + 48 18 448 26 11
e-mail: kontakt@mcksokol.plwww.mcksokol.pl 


Polityka prywatności
 

Newsletter

newsletter festiwalowy

wiadomości MCK Sokół

Projekt i wykonanie: inti.pl
Nie masz jeszcze konta w na naszej stronie? Zarejestruj się aby korzystać z forum dyskusyjnego, utworzyć własną galerię zdjęć, komentować artykuły...
Zapomniałeś hasła?