Święto Dzieci Gór na zamku Tropsztyn

Autor nie tylko fotografuje koncerty. Dwa lata temu pokosił się o przeżycie jednego dnia z zespołem z Korei -począwszy od pobudki poprzez, próby, zwiedzanie miasta, przygotowania do występu jak i sam występ. Efekty tego przedsięwzięcia można też zobaczyć na wystawie.

 

Michał Piotrowski urodził się na Śląsku wychował w Bochni, od 10 lat mieszka i tworzy w Nowym Sączu. Z zawodu nauczyciel. Fotografią zajmuje się od ponad 20 lat. Swoje prace prezentował na 11 wystawach indywidualnych i wielu zbiorowych. Jest członkiem Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego. Jego pasją jest fotografowanie ludzi. Jeżdżąc po „świecie" obserwuje codzienność życia, odmienność kultury, zachowań i strojów. Nie stroni też od dokumentowania życia Sądeckiej Metropolii i piękna otaczającej przyrody.
Swoje zdjęcia prezentuje na stronie internetowj www.fotna.of.pl -choć sam przyznaje, że nie ma za wiele czasu na jej aktualizacje - „Wolę robić zdjęcia niż siedzieć nad klawiaturą".

Jest otwarty na wszelkie propozycje związane z fotografia w Polsce jak i za granicą.
Nieustannie poszukuje sponsorów -(Mecenasów wystaw), którzy zechcą przyczynić się do pokazania światu tysięcy zdjęć oczekujących na wywołanie w jego archiwum.

 

Obecna wystawa jest największą z dotychczasowych tego cyklu. Zawiera ponad 70 fotogramów.

Do powstania jej przyczynił się Mecenas wystawy firma RAMPOL produkująca ramy i antyramy (www.rampol.pl) oraz firma POLINAR S.A. z Krakowa.

 

 

 
 
 
MCK Sokół 
 
 
 
 

MCK SOKÓŁ       Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego       CIOFF

 

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ - Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego
ul. Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz, tel. +48 18 448 26 10, fax + 48 18 448 26 11
e-mail: kontakt@mcksokol.plwww.mcksokol.pl 


Polityka prywatności
 

Newsletter

newsletter festiwalowy

wiadomości MCK Sokół

Projekt i wykonanie: inti.pl
Nie masz jeszcze konta w na naszej stronie? Zarejestruj się aby korzystać z forum dyskusyjnego, utworzyć własną galerię zdjęć, komentować artykuły...
Zapomniałeś hasła?