28. Święto Dzieci Gór przeniesione na 2021 rok!

W związku z aktualną, nadzwyczajną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się na świecie koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi podejmowania działań mających na celu minimalizowanie ryzyka zakażenia, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ informuje, że kierując się odpowiedzialnością za zdrowie i bezpieczeństwo uczestników - w szczególności dzieci - 28. edycja Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR, nie zostanie zrealizowana w bieżącym 2020 roku, ale zostaje przeniesiona na rok następny.

Planujemy zorganizowanie Festiwalu w dniach 18-25 lipca 2021 r. a jego uczestnikami pozostaną zespoły, które zostały zakwalifikowane i zaproszone do udziału w tegorocznym wydarzeniu. O szczegółach i przebiegu przygotowań będziemy informować na bieżąco poprzez nasze kanały informacyjno-promocyjne. Cały czas działa również biuro organizacyjne ŚWIĘTA DZIECI GÓR, z którym można się kontaktować poprzez adres e-mail: sdg@mcksokol.pl.


Jednocześnie pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, które zadeklarowały chęć uczestnictwa i współpracy przy 28. edycji Festiwalu, poświęciły swój czas, włożyły wysiłek i wykonały już liczne prace i działania w celu organizacji oraz przygotowania się do lipcowego święta małych górali z całego świata. Pełni nadziei liczymy na kontynuację tej niezwykłej współpracy i spotkania się - najpóźniej!!! - na festiwalowych wydarzeniach w roku 2021!

 

 
 
 
MCK Sokół 
 
 
 
 

MCK SOKÓŁ       Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego       CIOFF


Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ - Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego
ul. Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz, tel. +48 18 448 26 10, fax + 48 18 448 26 11
sdg@mcksokol.plkontakt@mcksokol.plwww.mcksokol.pl | Polityka prywatności

Festiwal dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Newsletter

newsletter festiwalowy

wiadomości MCK Sokół

Projekt i wykonanie: inti.pl
Nie masz jeszcze konta w na naszej stronie? Zarejestruj się aby korzystać z forum dyskusyjnego, utworzyć własną galerię zdjęć, komentować artykuły...
Zapomniałeś hasła?