FESTIVAL 2019

27. International Festival of Children's Folk Ensembles FESTIVAL OF THE CHILDREN OF MOUNTAINS will take place in Nowy Sącz, 21st - 28th July 2019.

Rules (0.22 MB) Rules
 
 
Application (0.22 MB) Application
 
 
Application (0.07 MB) Application
 
 
 
 
MCK Sokół 
 
 
 
Ostatnie dźwięki trombity... Ostatnie dźwięki trombity... Publiczność nieco przesunięta w tył, by mogła przejść defilada uczestników. Stado cepeliowskich baranów pilnuje koszy słodyczy i schodów prowadzących na scenę. Sala wypełnia się powoli, ale skutecznie oraz – jak zwykle na koncertach finałowych i coraz częściej podczas dni narodowych – po brzegi.

| 2018-07-29

Spotkanie na górze tabor Spotkanie na górze tabor „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym” – przypomniał hasło obecnego roku liturgicznego ks. proboszcz Jerzy Jurkiewicz. Szczególnym przykładem realizowania tego hasła jest życie św. Stanisława Kostki. Jego relikwie podczas tej Eucharystii zostają wprowadzone do kościoła św. Małgorzaty.

| 2018-07-29

Rada Artystyczna 26. Festiwalu Święto Dzieci Gór 2018 Rada Artystyczna 26. Festiwalu Święto Dzieci Gór 2018 W czasie Festiwalu działa Międzynarodowa Rada Artystyczna, która spotykając się z kierownikami zespołów dokonuje oceny programów prezentowanych podczas 26. ŚWIĘTA DZIECI GÓR.

| 2018-07-29

Święto Dzieci Gór w mediach Święto Dzieci Gór w mediach Niezmiennie od wielu lat Święto Dzieci Gór jest obecne w mediach. Tradycyjnie specjalny czterokolumnowy magazyn ukazał się w Dobrym Tygodniku Sądeckim. Obszerne relacje z festiwalowych wydarzeń można było znaleźć w Gazecie Krakowskiej, w dodatkach nazywanych przez nas „Latawcami”. Jak co roku od poniedziałku do soboty w Radiu RDN Nowy Sącz i Małopolska prowadzone były rozmowy „na żywo” z uczestnikami Święta Dzieci Gór z całego świata. O Święcie Dzieci Gór dużo mówiono również w Telewizji Kraków, która jest jednym z patronów medialnych festiwalu.

| 2018-07-28

 

MCK SOKÓŁ    Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego    CIOFF

 

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ - Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego
ul. Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz, tel. +48 18 448 26 10, fax + 48 18 448 26 11
e-mail: kontakt@mcksokol.plwww.mcksokol.pl

Newsletter

newsletter festiwalowy

wiadomości MCK Sokół

Projekt i wykonanie: inti.pl
Nie masz jeszcze konta w na naszej stronie? Zarejestruj się aby korzystać z forum dyskusyjnego, utworzyć własną galerię zdjęć, komentować artykuły...
Zapomniałeś hasła?